چگونه کار خود را شروع کردیم ؟

با تکیه بر دانش فنی مهندسین محیط زیست و آب بمنظور بالابردن بهره وري صنايع،افزايش سلامت جامعه و حفظ و صيانت از محيط زيست، فعاليت خود را درحوزه های مشاوره، طراحي ، ساخت ، نصب و راه اندازي سيستم هاي آب و فاضلاب ، مواد شیمیایی ، غذایی ، بهداشتی کودهای زیستی و مواد عالی و مغزی خاک و همچنین تولید محصولات دانش بنیان از سال ١٣٨٢به شماره ثبت ١١٥٠٣ آغاز نموده است .

ما بهترین خدمات صنعتی را ارائه می دهیم. 20+ سال تجربه در صنایع جهانی.

شرکت پدیده شیمی صدرا ( راین ) از سال 1382 فعاليت خود را به صورت حرفه ای در زمينه مشاوره ، طراحی ، ساخت،  واردات ، فروش و راه اندازی انواع سيستم های تصفيه آب و تصفيه فاضلاب آغاز کرده است.

با توجه به نقش آب و صنعت ،  مطمئناً کيفيت آن برای افزایش بهره وری در صنعت بسيارحائز اهميت است. توصيه ما  در ابتدا مطالعه و بررسی اهميت وجود تصفيه آب برای تامين آب مناسب جهت مصارف مختلف صنعتی توسط منابع علمی معتبر و راهنمایی های درحد توان ما و سپس آشنایی وانتخاب دستگاه با توجه به نوع مصرف ، ميزان مصرف و کيفیت مورد نظرجهت بهره برداری لازم به آن شرکت محترم ارائه میگردد .

واحد بازرگانی این شرکت با توجه به نياز شرکت ها ،کارخانجات ، بازار و توليدات با کيفيت اقدام به واردات تمامی تجهيزات به روز سيستم های تصفيه آب و فاضلاب می نماید.

واحد فنی شرکت پدیده شیمی صدرا/ راین یکی از با سابقه ترین واحد شرکت بوده که از بدو تاسيس شرکت با تکيه بر مهندسين خلاق  تکنسين های مجرب خود با ایجاد محيطی پویا و کارا به ارایه خدمات فنی و مهندسی می  پردازد. این شرکت آمادگی خود را در زمينه های ذکر شده بحضور اعلام مينماید. اميدواریم بتوانيم با همکاری های سازنده در پيشبرد اهداف عاليه کوشا باشيد .

596
+
کل پروژه ها
190
+
اعضای تیم
320
+
مشتراین راضی
100
+
جوایز برنده شده
مشتریان

برخی از مشتریان ما

دانشگاه آزاد اسلامی

اداره كل اموزش و پرورش

سازمان فنی و حرفه ای

اداره كل برق باختر

صدا و سيمای استان مرکزی

اداره كل منابع طبيعی

شركت برج فلز گستر

X