چشم اندازی و اهداف كلی شركت

ما يك شركت بزرگ در زمينه مشاوره ، طراحي ، ساخت ، نصب ، راه اندازي كليه تجهيزات تصفيه آب و فاضلاب هستيم كه سابقه درخشاني در مشتري مداري و ايجاد رابطه صميمي و نزديك با مشتريان دارد .

ما با اين قصد آمده ايم تا با تحول در نوع و ارائه و عرضه محصول و نيز خدمات عالي خود ؛ يك تحول بزرگ در فرهنگ و ذهن و انديشه هموطن عزيز ايجاد كرده ؛ و به همگان ثابت كنيم كه محصولات اين شركت علاوه بر رفع نيازهاي شما ، امنيت آب آشاميدني خانه ها و آپارتمان ها و شركت ها و كارخانجات صنعتي را به حداكثر مي رساند . ما دائماً به دنبال راهكارهاي جديدي براي به كارگيز منابع انساني و تكنولوژي ، براي زندگي بهتر و راحتر ، نه تنها براي مردم كشور عزيزمان بلكه فراتر از آن براي كشورهاي خاورميانه و حاشيه خليج فارس هستيم .

ماموريت ما افزايش نام و برند شركت نزد مشتريان عزيز است كه اين جزء از طريق عرضه محصولات و خدمات ارزنده به بازارهاي ايران و جهان صورت نمي پذيرد . ما مي دانيم كه رشد ما ، مرهون محصولات جديد و كشف منابع انرژي نو و تعامل ايده آل با مشتريان (براي درك بهتر و برآورده ساختن نياز آنان و همچنين تشخيص مشكلات و مرتفع كردن آنان) مي باشد .

اين شركت در نظر دارد تا با تحقيقات و پژوهشهاي وسيع و گسترده ، ميزان آگاهي خود را در زمينه اينكه چيزهايي براي مديرا صنايع مختلف در رابطه با اب هاي آشاميدني و صنعتي در درجه اول اهميت قرار دارد . بالا ببرد .

ما سعي داريم تا در عمل به ايشان نشان دهيم كه مي توانيم نيازهاي مختلف مديران صنايع را با امكانات و دستگاه هاي همسان با تكنولوژي روز و با كيفيت جهاني ، مرتفع كنيم تا تمامي مديران محترم را از كيفيت كه راز ماندگاري محصولات ماست طي يك دوره بازاريابي اصولي و عملي و قوي ، مطلع سازيم .

و بزرگترين افتخارمان اين است كه محصولات خود را نه با روشهاي بازايابي موجود فعلي در بازار ، بلكه فقط و صرفاً به خاطر كيفيت مطابق با استانداردهاي جهاني و جلب اعتمادي كه بدين وسيله در اين راستا بدست آورده ايم مي فروشيم .

اين گروه قصد دارد تا با علم و تخصص حرفه اي مورد نياز در اين زمينه ، پا به عرصه بازار گذاشته و هر روز بازار هدف خود را گسترده تر نمايد وتنها زماني احساس موفقيت خواهيم كرد كه قادر باشيم در مقايسه با ديگر رقبا ، سودآوري بيشتر و پايدارتري را براي شركت فراهم آوريم .

باور ما اين است كه موفقيت سازمان ما رابطه مستقيم با كيفيت و محصول و جديت پرسنل ما دارد و راز موفقيت ما اين خواهد بود كه هرگز از وضع موجود راضي نباشيم و مشتاقانه به دنبال بازارها و مشتريان جديد باشيم .

و درنهايت ماموريت اصلي شرکت ، مشاوره ، طراحي ، ساخت ، نصب و راه اندازي ، تعميرات و نگهداري انواع سيستمهاي تصفيه آب و فاضلاب به منظور تامين آب سالم جهت صنايع مختلف ، افزايش بهره وري كارخانجات ، كاهش مخاطرات زيست محيطي و در نهايت كمك به حفظ بهداشت و سلامت جامعه با استفاده از جديدترين تكنيك هاي روز دنيا از جمله اهداف و ماموريتهاي تعيين شده توسط شركت مي باشد.

X